Producenci

O firmie

Sklep megaoutdoor.pl powstał w roku 2009 przede wszystkim z myślą o Was i dla Was drodzy klienci. To Wasze zadowolenie staje się motywacją do naszego działania! 

Nasze hasło przewodnie to YOUR WAY TO FREEDOM, ponieważ chcemy, aby nasz sklep był dla Was przystankiem w drodze do wolności, bo sport i aktywny wypoczynek to właśnie wolność! 
Wie o tym każdy kto pokonuje w sporcie swoje słabości, czy choćby raz doszedł do miejsca, gdzie nie każdemu jest po drodze. Przestrzeń, przyroda i przygoda. Odpoczynek i oderwanie od szarej i szybkiej codzienności pcha nas przecież w dziwne miejsca i motywuje do niejednokrotnie nadludzkiego wysiłku – po co? - By czuć się wolnym – niezależnie od tego czy jesteśmy zawodowcami, startujemy w zawodach różnych dyscyplin, zdobywamy szczyty największych gór, czy po prostu jedziemy z rodziną na kemping lub na weekendowy wypad na narty. 

Chcemy, aby nasz sklep był Waszym miejscem, miejscem między pomysłem, a przygodą.

Wypowiadajcie się na naszym profilu Facebook pomóżcie nam rozwijać sklep, który będzie Waszym sklepem, miejscem do którego będziecie zaglądać nie tylko w celu zakupu potrzebnych Wam produktów, ale w którym będziecie mogli coś ciekawego przeczytać, oglądnąć i przede wszystkim spotkać ludzi którzy podzielają Waszą pasję. 

Piszcie co chcielibyście u nas widzieć, co wam się podoba, a co nie, żadna z uwag nie zostanie bez odpowiedzi. Zdziwicie się jak duży wpływ na nas może mieć Wasze zdanie. 

Nasza obecność na największych portalach społecznościowych ma na celu ułatwienie Wam kontaktu z nami i oczywiście na odwrót. Zachęcamy zatem do odwiedzania nas w tych miejscach. 

Czekają na Was także liczne atrakcje i niespodzianki, a Wasza aktywność będzie doceniana. 

Chcemy stworzyć miejsce dla ludzi takich jak Ty, aktywnych, kochających góry i nie tylko, kochających sport i aktywny wypoczynek, dlatego dołączcie do naszej rodziny, rodziny megaoutdoor.pl

Właścicielem sklepu internetowego działającego pod adresem megaoutdoor.pl jest firma:

WAM - Front, Lercel Spółka Jawna,
ul. Gromadzka 46,
30-719 Kraków

NIP 677-004-46-05
REGON 003892312
KRS 0000085342

Organ rejestrujący: Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl