Producenci

Centrum narciarstwa biegowego

Centrum Narciarstwa Biegowego!

Dzięki współpracy firmy WAM (właściciela sklepu Megaoutdoor.pl) oraz firmy AMER SPORTS Poland Sp. z o.o. (właściciela m.in. marki SALOMON) w 2011 roku powstało w Krakowie CENTRUM NARCIARSTWA BIEGOWEGO - od tego czasu minęło już sporo czasu, który dostarczył nam wielu doświadczeń, wielu zadowolonych klientów oraz sprawił że narciarstow biegowe stało się naszą specjalizacją.  

Aktualnie od 2017 roku Centrum mieści się w Krakowie przy ul. Kałuży 1, i prowadzi także sprzedaż produktów związanych z narciarstwem biegowym za pośrednictwem sklepu internetowego megaoutdoor.pl.
Nasze Centrum Biegowe zapewnia możliwość zakupu pełnej gamy sprzętu oraz odzieży przeznaczonej dla entuzjastów narciarstwa biegowego, począwszy od amatorów, a na zawodowcach skończywszy. Zakup wszelkich niezbędnych akcesoriów zarówno dodatków do odzieży jak i elementów serwisowych. 

W siedzibie Centrum mogą Państwo uzyskać wszelkie niezbędne informacje dotyczące doboru odpowiedniego dla Siebie sprzętu, pomocy związanej zarówno z użytkowaniem jak i serwisowaniem posiadanego sprzętu.

Na terenie naszego Centrum działa także wypożyczalnia sprzętu biegowego. 

Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy do naszej siedziby. 

W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt:
pod numerem tel. 12 423 61 88
lub email: info@megaoutdoor.pl 
 
Czym jest dla nas narciarstwo biegowe?
 
Biegówki to dla nas nie tylko teoria, ale po pierwsze pasja. Staramy się nieustannie rozwijać, by sprostać Państwa oczekiwaniom. Co rok uczestniczymy w szkoleniach i testach sprzętu biegowego organizowanych przez właściciela marki Salomon grupę Amer Sports. Poznajemy nowości, dzielimy się spostrzeżeniami. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży to dla nas powód do dumy, ale i wielka radość, gdy możemy tym doświadczeniem dzielić się z naszymi klientami.
 
 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl