Producenci

Bony zakupowe - trafiony prezent

Chcesz sprawić niespodziankę bliskiej osobie, a nie masz pomysłu na prezent? Wybierz bon zakupowy!

 

Bony zakupowe Megaoutdoor.pl – Regulamin

I – Postanowienia ogólne

1. Wydawcą bonu zakupowego jest firma WAM – Front, Lercel Spółka Jawna z siedzibą w Krakowie, ul. Gromadzka 46, 30-719 Kraków, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000085342, NIP:6770044605, REGON: 003892312, zwana dalej Wydawcą.

2.Nabywca bonu zakupowego zobowiązuje się do przekazania kwoty pełnej wartości wybranego bonu zakupowego (wartości bonów opublikowane są w sklepie internetowym wydawcy), a jego Wydawca do przekazania bonu Nabywcy.

3.Bony zakupowe nie podlegają zwrotowi oraz wymianie na środki pieniężne – ani w części, ani w całości wartości bonu.

4. Bon zakupowy można wykorzystać tylko do zakupów w sklepie wydawcy: internetowym pod adresem https://megaoutdoor.pl lub sklepie stacjonarnym mieszczącym się w Krakowie przy ul. Kałuży 1

5. Bon jest ważny 3 miesiące od jego sprzedaży i nabywca jest zobowiązany do jego wykorzystania w tym okresie. Nie wykorzystany w tym okresie bon traci swoją ważność, i ten fakt nie stanowi podstaw do roszczeń posiadacza bonu.

6. Wydanie Bonu zakupowego nie stanowi sprzedaży opodatkowanej podatkiem VAT w rozumieniu przepisów prawa podatkowego. Dokument sprzedaży wystawiany jest dopiero w momencie nabycia towarów bonem zakupowym. 

II Realizacja Bonu zakupowego

1. Każdy Bon zakupowy posiada unikalny kod jednorazowego użytku, kod ten jest zarejestrowany w systemie wydawcy. Kod ten jest niezbędny do dokonania zakupów przy użyciu Bonu zakupowego.

2. Nabywca Bonu zakupowego zobowiązuje się do zadbania aby kod z bonu nie trafił do osób trzecich, a wydawca bonu nie odpowiada za zgubienie, uszkodzenie czy kradzież bonu.

3. Kod z bonu w sklepie stacjonarnym należy podać sprzedawcy, a w sklepie internetowym należy go wpisać w polu „mam kupon rabatowy". Kod ten nie łączy się z innymi kodami rabatowymi w sklepie (rabaty nie sumują się).

4. Bon należy wykorzystać w kwocie równej lub wyższej wartości bonu. Kwotę nadwyżki posiadacz bonu dopłaca, natomiast wydawca nie zwraca kwoty niewykorzystanej bon.

5. Bony nie podlegają dalszej odsprzedaży

III Zwroty i reklamacje. 

1. Zwrot konsumencki zakupionych za pomocą bonów towarów (do 14 dni od otrzymania towaru) powoduje ponowne zasilenie bonu wartością zwracanych towarów, za zwrócone towary wydawca nie zwraca środków pieniężnych.

2. Reklamacje towarów zakupionych bonem zakupowym podlegają standardowej procedurze reklamacji obowiązującej w regulaminie sklepu.

IV Postanowienia końcowe

1. Nabywca oraz posiadacz bonu zakupowego, oświadcza że zapoznał się z niniejszym regulaminem, w pełni akceptuje jego treść i zobowiązuje się przestrzegać jego zapisów.

2. Fakt zakupu bonu stanowi akceptację regulaminu przez nabywcę i posiadacza bonu.

 

KUP BON ZAKUPOWY

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl